Çağ Lojistik başarısındaki temel sebeplerden biri, nitelikli çalışanlara sahip olmasıdır. Çalışanların eğitilmesi ve geliştirilmesi için planlı eğitime, takım ruhuyla verimli çalışmaya verilen önem sebebiyle, alınan kararlarda insan faktörü ana ögelerden biridir.

Faaliyet gösterdiği ülkelerin çeşitliliğine bağlı olarak çok uluslu bir çalışan profiline sahip olan firmada İngilizce, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Romence, Moldovaca, Lehçe, Kazakça dilleri günlük operasyonlarda kullanılan dillerdir.

Çağ Lojistik çalışanları arasında ırk, etnik köken, cinsiyet, din, dünya görüşü, bedensen engel, yaşlılık, cinsel kimlik ya da kişiye özgün herhangi bir ayrımcılık söz konusu olmamaktadır.

Çağ Lojistik personel seçimi aşamasından başlayarak kariyer imkanlarını çalışanların yetkinlik, eğitim ve performanslarına bakılarak eşit şekilde uygulanmaktadır.

Sürekli gelişme ve şirketle birlikte büyüme prensibinden hareketle, eğer siz de başarıya giden bu yolda birlikte yürümek istiyorsanız, lütfen iletişime geçiniz.