1950’de faaliyetlerine başlayan
Çağ Lojistik, Soycan Şirketler Grubu’nun
tedarik zinciri ve lojistik yönetimi alanında faaliyet gösteren üyesidir.

Şirketimiz Doğu Avrupa, Ortadoğu, BDT ve Balkan ülkelerinde demiryolları, karayolları, denizyolları taşımacılığı, kapıdan-kapıya intermodal taşımacılık, depolama, katma-değerli lojistik servisleri, 4PL ve tedarik zinciri alanlarında 7 dilde hizmet vermektedir. Filomuzda; 3000 adet tır, 450 adet tedarikçi bulunmaktadır.
Uluslararası firmalara ilaveten, orta ölçekli yerel firmalardan oluşan ve hızla genişleyen müşteri portföyümüz, güvenilirlilik ve servis kalitesini ilke edinmiş şirketimizin başarısının kanıtıdır. Müşterilerimizle yıllardır devam eden ticari ilişkilerimiz ve güçlü referanslarımız stratejik iş ortağı olarak değer gören bir tedarik zinciri yönetim şirketi olduğumuzun göstergesidir.
ÇAĞ lojistik firmaları, dünyanın en büyük 100 firmasının 20’sinin yüklerini karayolu ve multimodal sistemle taşımakta ve 2018 itibariyle yıllık 1,6 milyon tona çıkarma hedefini başarıyla yerine getirmiştir.

ÜYELİKLERİMİZ

SERTİFİKALARIMIZ

AVANTAJLARIMIZ

Gerçekleştirdiğimiz tüm operasyonlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yönetim ve çalışan yapısına sahibiz. Amacımız mümkün olan en iyi karayolu ve demiryolu taşımalarını gerçekleştirmek, katma değerli diğer lojistik hizmetlerini sunmaktır. Çağ Lojistik yenilik, güvenilirlik kavramlarını öncelik olarak benimsemiş, tüm operasyonel sürecini ISO 9001:2008 Kalite Belgesi gerekliliklerine uygun yürüten bir firma olmaktan gurur duyar.