Faaliyet Alanları > Lojistik & Tedarik Zinciri Yönetimi

LOJİSTİK

Soycan Şirketleri Grubu, 65 yıllık taşımacılık sektörü deneyimini ÇAĞ LOJİSTİK A.Ş., CAG LOGISTICS LTD. Bulgaria, CAG LOGISTIC LTD. Ukraine firmalarıyla multimodal taşımacılık hizmetleri üretmektedir.

Çözüm odaklı taşımacılık hizmeti faaliyetlerini, Türkiye, Romanya, Bulgaristan, Sırbistan, Moldova, Ukrayna, Belarus, Macaristan ve Polonya ülkeleri arasında gerçekleştiren grup firmaları yerel ve global deneyimlerini ithalat ve ihracatta danışmanlık kapsamında ayrıca müşterilerine sunmaktadır.

Karayolu tedarik ağı anlaşmalarıyla 500’e yakın firmadan binlerce tırla talep edildiği doğrultuda hızla hizmet sağlayabilen ve uluslararası demiryolu taşımacılığı anlaşmalarıyla kapasite ve operasyon hızını arttırıcı multimodal taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

ÇAĞ lojistik firmaları, dünyanın en büyük 100 firmasının 20’sinin yüklerini karayolu ve multimodal sistemle taşımakta ve 2018 itibariyle yıllık 1,6 milyon tona çıkarma hedefini başarıyla yerine getirmiştir.

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

Uluslararası ticaret iş yönetimi ve planlamasında, mal ve tedarik akışının kesintisiz icra edilebilmesi işletmeler için büyük bir önem taşımaktadır. Bu alanda deneyimli ve çözüm odaklı bir yaklaşım gösteren kadrosuyla birçok dilde kesintisiz hizmet üretmektedir.

Soycan Şirketler Grubu, iletişimin birleştirici gücüyle doğudan batıya farklı büyüklüklerdeki yerel ve global markaların anahtar teslim tedarik zinciri yönetimi projelerini yıllardır başarıyla yönetmektedir.