Faaliyet Alanları

ULUSLARARASI TİCARET

Günümüz global ticaret dünyasında, ülkeler ve şirketler arasında gelişen ticaret ağı sürekli bir değişim ve gelişim sürecindedir. Kurumlar için, yenilikçi ve rekabetçi bir bakış açısı geliştirme ve inovasyon çalışmaları hiç olmadığı kadar önemli bir rol üstlenmiştir. Uluslararası politik değişikliklerin, ekonomi üzerindeki doğrudan etkileri ile şekillenen piyasa içerisinde doğru ilişki yönetimi en kıymetli değerlerden biri haline gelmiştir.
Global ticaret dinamikleri içerisinde yerelleşme konusunda uzmanlaşan Soycan Şirketler Grubu, tüm paydaşları ile birlikte kalıcı ve dönüşen değerler üretmeyi hedeflemektedir.

Soycan Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Sarpedon, Çağ Lojistik, Zeynela firmaları bölgesel ofisleri vasıtasıyla, ticari ilişkileri yönetmenin yanında iş ortaklarına yerel yönetmelikler, uluslararası ticaret, ithalat ve ihracat konularında danışmanlık kapsamında da hizmetler vermektedir.

Ticarette karşılıklı güven üzerine kurulan uzun süreli ortaklığı ve başarıyı hedefleyen yaklaşımıyla yeni pazarlara doğru yola çıkan her şirketin güvenilir iş paydaşı olarak yanındadır.

PROJELENDİRME & YÖNETİM

Global şirketlerin önemli özelliklerinden olan yerel ayaklarının güçlü olması gerekliliği ön plana çıktığı günümüz dünyasında, farklı coğrafyalarda kazanılan sektörel ve operasyonel tecrübe sayesinde, sürece hakim, dinamik ve yenilikçi proje yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

İŞ GELİŞTİRME & DANIŞMANLIK

Farklı coğrafyalarda kazanılan sektörel ve operasyonel bilgi birikimlerini diğer girişimcilere aktarmayı hedefleyen Soycan Şirketler Grubu; yatırım danışmanlığı ve yönetimi, tedarik yönetimi ve yerel deneyimde ihtiyaç duyulan tüm iş aşamalarında inovasyonel iş geliştirme & danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Türkiye ve bölge coğrafyalarda faaliyete geçmek veya devam eden faaliyetlerini güçlendirmek isteyen girişimlerde başarıya birlikte ulaşmayı hedeflemektedir.