SOYCAN
ŞİRKETLER GRUBU

Lojistik, Uluslararası Ticaret, Otomotiv, Ağaç ve Orman Ürünleri, Gıda-İçecek sektörlerine yönelik olarak; 2 kıtada, 5 ülkeye yayılan güçlü bir faaliyet ağı ile hizmet vermektedir. Soycan Grup tüm faaliyetlerini uluslararası kalite ve güvence sertifikaları ile birlikte yürütmektedir.

1952 yılında temelleri atılmış olan Soycan Şirketler Grubu kurulduğu günden beri dürüstlük & güvenilirlik ilkelerinden aldığı güçle yola çıkmıştır. Anadolu’nun ticari geleneğinin bir yansıması olan çok kültürlü yapısını, yakın coğrafya ülkelerine ve ardından tüm dünyaya inovatif bir farkla taşımaktadır.Aktif faaliyetlerini 5 ülkede sürdürmekte olan Soycan Şirketler Grubu, bünyesinde bulunan şirketlerin ve ortak kuruluşlarının başarılı entegrasyonu ile çalışma sahası üzerindeki operasyon gücünde fark yaratmaktadır. Uluslararası ticaret alanında hizmetler üreten ve bağımsız projeler yürüten şirketler arasında oluşturduğu başarılı akış dinamiğiyle, ülkeler arası ticarete katkı sağlamaktadır.

Soycan Şirketler Grubu, birçok farklı ülkede lojistik, uluslararası ticaret, otomotiv, ağaç ve orman ürünleri, gıda-içecek alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

Hizmetler sunduğu otomotiv, gıda ve hayvancılık sektörlerine yenilikçi çözümler üretmekte ve her geçen gün kendini yenilemektedir.

Yılların getirdiği tecrübe ve sahip olduğu geniş operasyon ağı sayesinde doğru lokasyonda, doğru ürünü, en uygun tedarik yöntemi ve etkili proje yönetimiyle birleştirme konusunda uzmanlaşan Soycan Şirketler Grubu; global ticaret sisteminin tüm yeniliklerini yakından takip etmekte, müşterileri ve ortaklarıyla paylaşmaktadır.

Soycan Şirketler Grubu, bilgi ve deneyimlerini büyüterek ilerlerken paylaşmayı ve fayda sağlamayı görev edinmektedir. Müşterilerini ve ortaklarını ticari hedeflerine başarıyla taşırken, bölge ekonomisini güçlendirmeye katkıda bulunarak global ekonomi içerisinde köklenmeyi hedeflemektedir.